piątek, 24 czerwca 2016

DAMĄ BYĆ............

............pergaminową.Sześć takich samych damulek wykonałam na zamówienie dla pani Rysi,bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy,do tego karteczki szt.12, ale pokaże w następnym poście.Oczywiście popełniłam gafę bo damy miały mieć naszyjniki z pereł a ja sobie o tym przypomniałam jak już paczka była w drodze,taka ze mnie gapa.Teraz dłubię prezent na wymiankę maranciakową ,,z kredensu prababki,,pewnie wiecie, że sztuką rękodzielniczą naszych prababek była mn.frywolita ,wiec ta technika będzie dominować w moim prezencie.Dobrze, że wylosowałam dziewczynę której z czółenkami nie po drodze. Wczoraj w wigilię Jana  byłam na imprezie ,były wianki ,grill  i oczywiście tańce.................wytopiłam ze trzy kilo smalcu z siebie. .Zatem pozdrawiam z upalnego podkarpacia,gorąco jak diabli,jak tak jest w piekle to ja stanowczo muszę postarać się, by tam nie trafić haha.


22 komentarze:

 1. Cudne te damy, nawet bez naszyjników z pereł :)
  Pozdrawiam z upalnego Śląska :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kapelusz - nieodłączny element damy :-)
  pięknie

  OdpowiedzUsuń
 3. Damulki świetne, i na dodatek w tych kapeluszach no jest gorąco, ale ja wieczorkiem na rower ......

  OdpowiedzUsuń
 4. przecudne karteczki ,,,podziwiam je zawsze z wielkim uznaniem

  OdpowiedzUsuń
 5. Nieustająco podziwiam te Twoje pergaminowe cudeńka:) Sama jakoś boję się zacząć pergaminków... ale wszystko jeszcze przede mną
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Eluniu-wowwwwww i jeszcze raz wooow!!!!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Na Pomorzu Zachodnim też upał, choć od godziny niebo szare - ciekawe, czy strefa kibica przetrwa, gdy burza się zacznie. Damy przepiękne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo eleganckie karteczki, przydałby się na ten upał taki kapelusik:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniałe damy!!! Dobrze,że dzisiaj już znacznie chłodniej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ach Eluniu w pergaminkach jesteś niedościgniona :) Damy są cudne, w perły przystroją się najwyżej już na miejscu (jak ktoś o ty pomyśli i im zrobi). A o upale to ja nawet nic nie wspomnę, to nie dla mnie. Ja już czekam na jesień :) A swoją drogą, chciałabym wytopić 3 kilo i więcej tłuszczu z siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepiękne :) z naszyjnikiem czy bez, robią wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo eleganckie kobietki:) Nie wszystkie muszą lubić biżuterię;)

  OdpowiedzUsuń