sobota, 10 sierpnia 2019

LIPCOWA CELINKA

Trochę się spóźniłam bo już sierpień,ale pokazuję lipcową celinkę.Taki sam też motyw zrobiłam na kołerkę za jeden uśmiech.Pozdrawiam wszystkie moje komentujące i zaglądające na mojego bloga.poniedziałek, 5 sierpnia 2019

CZAS NA DŁONIE

Sezon weselny w pełni,a u mnie nie przerwanie zapotrzebowanie na dłonie.Te kartki zawsze są na topie i nigdy ich za wiele.Zamawiajacy często chcą właśnie ten wzór.Wakacje powoli sie kończą a nikt mnie jeszcze nie odwiedził,czyżby nikt nie przejeżdżał przez Jasło?Pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za każde pozostawione słowo.
środa, 31 lipca 2019

DZIĘKUJĘ BARDZO

Bardzo,bardzo dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe.Sprawiły mi wielka przyjemność.Bardzo lubię dostawać kartki,lubie też je wysyłać.Czasem zapominam o niektórych datach i jest mi potem troche wsytd.Jeszcze raz bardzo wszytkim dziękuję i pozdrawiam.

                                                                     Dziękuję   Lidzi


                                                                  Dziękuję Danusi


                                                               Dziękuję  Madzi


                                                                 Dziękuję  Tereni                                                                     Dziękuję Janeczce


                                                                           Dziękuję  Mirce

piątek, 19 lipca 2019

PERGAMANO

Witam,wena powoli wraca,zaczynam coś dłubać przy robótkach,a więc jest dobrze.Karteczka powstała na pierwsze urodzinki małego Adasia,podobno sie podobała.Zapomniałam jeszcze o kartce frywolitkowej jaką zrobiłam dla nasze blogowej koleżanki . Jak przeglądam wasze blogi, to czasem mi wstyd, że taki leń mnie dopadł.Mimo wszystko dziękuję za wasze komentarze i odwiedziny,pozdrawiam.

środa, 10 lipca 2019

POWTÓRKA Z VERVACO

Do znudzenia ciągle wracam do tego obrazka.Haftowałam go już kilka razy,bardzo przyjemnie spędziłam przy nim czas.Kanwa 14, i tylko kilka kolorków sepii.Oprawiony wygląda jeszcze lepiej.Pozdrawiam i dziękuję za komentarze.
wtorek, 25 czerwca 2019

OGRODOWO CD.

Z racji tego, że wena nie wraca,muszę nadrabiać ogrodem,w końcu to też moja praca.Szkoda tylko, że komary nie pozwalają cieszyć się zapachem kwiatów wieczorem,koszmar.Pozdarwiam i zapraszam do ogródka.


wtorek, 18 czerwca 2019

ZAKŁADKI PERGAMINOWE

Zakładki i kartka powstały na zamówienie dla pani Ani,podobały sie więc ja  jestem też zadowolona.Bardzo lubie robić kartki na ślub,są takie wdzięczne.Odpoczywamy od upałów a moja wena nie wraca......czy to już tak zostanie?Pozdrawiam serdecznie wszystkich tu zaglądających.