sobota, 11 stycznia 2020

ZAKŁADKA nr 1-STYCZEŃ

Bardzo lubię zakładki, więc kiedy zwąchałam zabawę  TUTAJ ,bardzo sie ucieszyłam.Tematem w styczniu jest zakładka do ksiażki, która zapadła w serce...Zastanawiałam się, czy nie bedzie to zbyt osobiste wyznanie ale moją ulubioną książką do której siegam najczęściej jest Pismo św.Może to dziwne ale tak już mam.Zakładka pergaminowa jest więc z motywem krzyża,na bordowym tle pod kolor okładki.Pozdrawiam wszystkich którzy czytają tak jak ja.
19 komentarzy:

 1. Z całego serca podzielam Twoje zamiłowanie do Biblii :) zakładka sliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna zakładka, idealna do wybranej pozycji- buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrowienia przyjmuje bo to też moja ulubiona księga , często sięgam do niej w różnych sytuacjach, zakładka się wpisuje doskonale i fajnie że tez bierzesz udział w tej zabawie

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna i delikatna zakładka:-)
  Takiej jeszcze nie mam w swojej kolekcji ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładka jest piękna! Podziwiam technikę pergaminową. Tak misternie wyglądają w niej wzorki - jak koronki. W mojej Biblii "siedzi" haftowana zakładka od Irenki i codziennie wieczorem zmienia karteczkę;) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna zakładka,biblię codziennie rano czytam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Eluniu jaka piękna zakładka, a ja nawet nie wpadłam na to, żeby do Pisma Św. włożyc zakładkę, ja przekładam obrazkiem świętym.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna zakładka!
  Pozdrawiam Eluniu:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna zakładka i piękny wybór Pisma św. Przyznaję, że mało sięgam po tę najważniejszą z Ksiąg i dlatego kupiłam " Słowo na każdy dzień. Ewangelia 2020", żeby mieć pod ręką codziennie przynajmniej krótki fragment.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna jest !!!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana powiem jedno człowiek bez Boga nie ma nic.. A z Bogiem ma.. A Pismo Św ma swoim rodzaju moc.. Co do zakładki jest ona przepiękna.. Aż mnie zatkało.. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Eluniu po prostu C U D O !!!!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Zakładka jak zwykle zachwycająca :-)

  Biblia od dawna jest na mojej liście książek do przeczytania jako pozycja historyczna, ale jakoś nie mogę się za nią zabrać, chyba odstrasza mnie wielkość czcionki.

  OdpowiedzUsuń
 14. Eluniu zamiłowanie do czytania Pisma świętego to coś najpiękniejszego na świecie.
  Zakładka do książki jest przecudna.
  Pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń
 15. Elu zakładka piękna do takiej książki, jaką jest Pismo św.

  OdpowiedzUsuń
 16. As reported by Stanford Medical, It is really the ONLY reason women in this country get to live 10 years longer and weigh 19 kilos lighter than we do.

  (By the way, it has totally NOTHING to do with genetics or some secret exercise and absolutely EVERYTHING related to "HOW" they are eating.)

  BTW, I said "HOW", not "what"...

  TAP this link to uncover if this easy questionnaire can help you release your true weight loss possibilities

  OdpowiedzUsuń