środa, 15 maja 2013

NIESPODZIANKI

Witam-chcę sie dzis pochwalić jakie do mnie doszły cudne niespodzianki.Pierwsza to kamyczki od mojej koleżanki Basi z Olsztyna,która mi obiecała kamyki do bizuterii frywolitkowej bo sama robi biżuterię haftowaną i kamyki są pozostałością naszyjników jakie wykorzystuje jako bazy pod haft.
 Następną niespodziankę zrobiła dal mnie Kamila w rewanżu za karteczki,dostałam dużo gwiazdek i serweteczki pod filizanki.Bardzo wam dziękuję za te niespodzianki,lubię tak z zaskoczenia coś otrzymać.
 Serwetkę tę stworzyłam z myślą o moim przygotowywanym candy,myślę że się wam spodoba a robiłam ją przez prawie trzy tygodnie.
 I na koniec kilka zdjęć z mojego wiosennego ogrodu.A teraz uwaga,kto jako pierwszy zobaczy na zdjęciach jaszczurkę dostanie nagrodę niespodziankę w postaci karteczki i zakładki pergaminowej(zdjęcie nagrody wstawie jutro),nadmieniam, że gadzina jest bez ogona,pewnie dorwał ją Benio.Pozdrawiam was ze słonecznego Jasła.
10 komentarzy:

 1. Skarby dostałaś ,ogródek piękny

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne skarby otrzymałaś i jestem pewna, że bardzo dobrze je spożytkujesz!
  A jaszczurkę znalazłam na ogrodowym zdjęciu nr 3 - siedzi sobie malutka na wystającym kamyczku :)) faktycznie nie ma ogonka...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak się zagrzebałam w twoich pracach ,ze zapomniałabym zostawić ślad po sobie .Cudowne prace z każdej techniki. perfekcyjna artystka .

  OdpowiedzUsuń
 4. Eluniu u mnie jeszcze azalie nie zakwitły chyba zimniej jest :)Prezenty jak wszystkie prezenty radują oczy i serce
  a jaszczurkę też widzę na kamyku:)
  Mój kot zawsze przynosił mi do domu bez ogona jaszczurki i czekał na pochwałę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne prezenty a serwetka frywolitkowa przecudna :-)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko piękne, ale serweta jest zjawiskowa:) Zanim zaczniesz candy wylosuj mnie, please;)!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale prezentów... no to poszalejesz z tymi kamyczkami. A o jaszczurkę nie ma się co martwić jak tylko przeżyła... to ogonek odrośnie, one tak mają... poświęcają ogon w razie niebezpieczeństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale śliczności dostałaś :) A serwetka fantastyczna, jak mi się podobają frywolitki, ale niestety nie umiem ich robić... A ta jaszczureczka to biedna taka bez tego ogonka... I już zazdroszczę Magin tej karteczki i zakładeczki za prawidłową odpowiedź, bo Ty Eluniu piękne rzeczy tworzysz :)

  OdpowiedzUsuń
 9. duper niespodzianki,serwetka no i ogród

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne prezenty :) A serweteczka po prostu cudna. Z niecierpliwością czekam na Candy ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń